Sankom - strona główna
Katalog armatury Katalog grzejników Katalog rur Katalog producentów Strona główna SANKOM  
Sankom - strona główna
Armatura wszystkich producentów w programach Audytor
Producent / dystrybutor:
    Typ armatury:
Znaleziono pozycji: 11991,     Pokaż
  
«
»
L.p. Symbol sortuj rosnąco sortuj malejąco Producent / dystrybutor sortuj rosnąco sortuj malejąco Typ sortuj rosnąco sortuj malejąco Opis sortuj rosnąco sortuj malejąco Dokumentacja
1 ZZ-TTOP-DN50 TWEETOP
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjno-odcinający montowany w rozdzielaczach zasilających TTOP-DN50-Z systemu przemysłowego rodzielaczy do ogrzewania podłogowego. Na rysunku zawór należy narysować na przewodach zasilających przy grzejniku. Na zamówienie.     dokumentacja »
2 ZZ-TTOP-DN40 TWEETOP
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjno-odcinający montowany w rozdzielaczach zasilających TTOP-DN40-Z systemu przemysłowego rodzielaczy do ogrzewania podłogowego. Na rysunku zawór należy narysować na przewodach zasilających przy grzejniku. Na zamówienie.     dokumentacja »
3 ZZ-ROZ STNIER PRZ PURMO
Zawór grzejnikowy
Zawór do regulacji przepływu montowany w rozdzielaczu ze stali nierdzewnej ze wskaźnikami przepływu 1"-GZ1", nr kat. FBWMRST**4052200. Wycofany z produkcji.     brak dokumentacji
4 ZZ-ROZ STNIER PURMO
Zawór grzejnikowy
Zawór do regulacji przepływu montowany w rozdzielaczu ze stali nierdzewnej 1"-GZ1", nr kat. FBWMRSS**4052200. Wycofany z produkcji.     brak dokumentacji
5 ZZ-ROTAMETR FLAMCO
Zawór odcinający
Rotametr montowany w rozdzielaczach o symbolu RO179414-5XZ. Na rysunku zawór należy narysować na przewodzie zasilającym przy grzejniku.     dokumentacja »
6 ZZ-R585C GIACOMINI
Zawór odcinający
Zawór odcinający montowany na zasilaniu w rozdzielaczu: R585C.     brak dokumentacji
7 ZZ-QIK-ZR-Z QIK
Zawór grzejnikowy
Zawór z nastawą wstępną, montowany w rozdzielaczu QIK ROZ ZR-Z.     dokumentacja »
8 ZZ-QIK-ZR-Z QIK
Zawór grzejnikowy
Zawór z nastawą wstępną, montowany w rozdzielaczu o symbolu QIK ROZ ZR-Z oraz QIK ROZ SZ-Z na rysunku należy go narysować na przewodach zasilających przy grzejniku.     dokumentacja »
9 ZZ-QIK-SZ-Z QIK
Zawór grzejnikowy
Zawór z nastawą wstępną, montowany w rozdzielaczu QIK ROZ SZ-Z.     dokumentacja »
10 ZZ-KRZZ KISAN
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjno-odcinający montowany w rozdzielaczach zasilających typ KRZZ.     dokumentacja »
11 ZZ-KRZZ KISAN
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjno-odcinający montowany w rozdzielaczach zasilających typ KRZZ (KRZZ-Z).     dokumentacja »
12 ZZ-KRZT KISAN
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjno-odcinający montowany w rozdzielaczach zasilających typ KRZT, stosowanych do ogrzewań płaszczyznowych i grzejnikowych.     dokumentacja »
13 ZZ-KRZT KISAN
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjno-odcinający montowany w rozdzielaczach zasilających typ KRZT (KRZT-Z) stosowanych do ogrzewań płaszczyznowych i grzejnikowych.     dokumentacja »
14 ZZ-3141930 WAVIN
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjny montowany w rozdzielaczach zasilających ROZ 3141930Z. Na rysunku zawór należy narysować na przewodach zasilających przy grzejniku.     dokumentacja »
15 ZZ-140 43 OVENTROP
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjny do ustawiania i pomiaru przepływu (0-5 l/min) montowany w rozdzielaczach zasilających 140 43 (ROZ-Z 140 43), stosowanych w instalacjach ogrzewania płaszczyznowego. Na rysunku zawór należy wstawić na przewodach zasilających przy grzejniku. Zalecany przez producenta.     brak dokumentacji
16 ZZ-140 43 OVENTROP
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjny do ustawiania i pomiaru przepływu (0-5 l/min) montowany w rozdzielaczach zasilających 140 43 (ROZ-Z 140 43), stosowanych w instalacjach ogrzewania płaszczyznowego.     brak dokumentacji
17 ZZ TIGER PL VALVEX
Zawór zwrotny gwintowany
Zawór zwrotny ze sprężyną z metalowym trzpieniem TIGER PLUS.   dokumentacja »
18 ZZ TIGER VALVEX
Zawór zwrotny gwintowany
Zawór zwrotny ze sprężyną TIGER.   dokumentacja »
19 ZWR-EB223 SOCLA
Zawór zwrotny gwintowany
Zawór zwrotny grzybkowy typ EB223, zalecany do pracy w ciśnieniowych instalacjach wodnych, gwint zewnętrzny, montaż w każdym położeniu. Zalecany przez producenta.   dokumentacja »
20 ZWR-895 SOCLA
Zawór zwrotny kołnierzowy
Zawór zwrotny międzykołnierzowy, typ 635E, zastosowanie szczególmie w systemach instalacji ciepłowniczych, wodociągowych i przemysłowych, praca w położeniu poziomym lub pionowym. zalecany przez producenta.   dokumentacja »
następne pozycje ›
koniec »
«
»

Pytania i uwagi dotyczące tej witryny prosimy przesyłać na adres: internet@sankom.pl
Prawa autorskie © 2023 SANKOM Sp. z o.o.


RU