Sankom - strona główna
Katalog armatury Katalog grzejników Katalog rur Katalog producentów Strona główna SANKOM  
Sankom - strona główna
Armatura TWEETOP w programach Audytor
Producent / dystrybutor:
    Typ armatury:
Znaleziono pozycji: 11,     Pokaż
  
L.p. Symbol sortuj rosnąco sortuj malejąco Producent / dystrybutor sortuj rosnąco sortuj malejąco Typ sortuj rosnąco sortuj malejąco Opis sortuj rosnąco sortuj malejąco Dokumentacja
1 TTOP-DN40-P TWEETOP
Rozdzielacz mieszkaniowy z zaworami
Rozdzielacz systemu przemysłowego do ogrzewania podłogowego 1 1/2" montowany na powrocie, z wbudowanymi zaworami termostatycznymi ZP-TTOP-DN40, które należy narysować na przewodach powrotnych przy grzejniku. Z nyplami 3/4", 4 .. 14 obwodów. Na zamówienie.     dokumentacja »
2 TTOP-DN40-Z TWEETOP
Rozdzielacz mieszkaniowy z zaworami
Rozdzielacz systemu przemysłowego do ogrzewania podłogowego 1 1/2" montowany na zasilaniu, z zaworami regulacyjnymi ZZ-TTOP-DN40, które należy narysować na przewodach zasilających przy grzejniku. Z nyplami 3/4", 4 .. 14 obwodów. Na zamówienie.     dokumentacja »
3 TTOP-DN50-P TWEETOP
Rozdzielacz mieszkaniowy z zaworami
Rozdzielacz systemu przemysłowego do ogrzewania podłogowego 2" montowany na powrocie, z wbudowanymi zaworami termostatycznymi ZP-TTOP-DN50, które należy narysować na przewodach powrotnych przy grzejniku. Z nyplami 3/4", 4 .. 14 obwodów. Na zamówienie.     dokumentacja »
4 TTOP-DN50-Z TWEETOP
Rozdzielacz mieszkaniowy z zaworami
Rozdzielacz systemu przemysłowego do ogrzewania podłogowego 2" montowany na zasilaniu, z zaworami regulacyjnymi ZZ-TTOP-DN50, które należy narysować na przewodach zasilających przy grzejniku. Z nyplami 3/4", 4 .. 14 obwodów. Na zamówienie.     dokumentacja »
5 TTOP-FN5C-P TWEETOP
Rozdzielacz mieszkaniowy z zaworami
Rozdzielacz do ogrzewania podłogowego 1" montowany na powrocie, z wbudowanymi zaworami regulacyjnymi (odcinającymi). Z nyplami 3/4", 2 .. 12 obwodów.     dokumentacja »
6 TTOP-FN5C-Z TWEETOP
Rozdzielacz mieszkaniowy
Rozdzielacz do ogrzewania podłogowego 1" montowany na zasilaniu, z wbudowanymi przepływomierzami o zakresie regulacji 0-5 l/min, kvs 1,10. Z nyplami 3/4", 2 .. 12 obwodów.     dokumentacja »
7 TTOP-ROZ-BN TWEETOP
Rozdzielacz mieszkaniowy
Rozdzielacz grzejnikowy 1" bez nypli, 2 .. 14 obwodów. Połowa kompletu.     dokumentacja »
8 ZP-TTOP-DN40 TWEETOP
Zawór grzejnikowy powrotny
Zawór termostatyczny montowany w rozdzielaczach powrotnych TTOP-DN40-P systemu przemysłowego rodzielaczy do ogrzewania podłogowego. Na rysunku zawór należy narysować na przewodach powrotnych przy grzejniku. Na zamówienie.     dokumentacja »
9 ZP-TTOP-DN50 TWEETOP
Zawór grzejnikowy powrotny
Zawór termostatyczny montowany w rozdzielaczach powrotnych TTOP-DN50-P systemu przemysłowego rodzielaczy do ogrzewania podłogowego. Na rysunku zawór należy narysować na przewodach powrotnych przy grzejniku. Na zamówienie.     dokumentacja »
10 ZZ-TTOP-DN40 TWEETOP
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjno-odcinający montowany w rozdzielaczach zasilających TTOP-DN40-Z systemu przemysłowego rodzielaczy do ogrzewania podłogowego. Na rysunku zawór należy narysować na przewodach zasilających przy grzejniku. Na zamówienie.     dokumentacja »
11 ZZ-TTOP-DN50 TWEETOP
Zawór grzejnikowy
Zawór regulacyjno-odcinający montowany w rozdzielaczach zasilających TTOP-DN50-Z systemu przemysłowego rodzielaczy do ogrzewania podłogowego. Na rysunku zawór należy narysować na przewodach zasilających przy grzejniku. Na zamówienie.     dokumentacja »

Pytania i uwagi dotyczące tej witryny prosimy przesyłać na adres: internet@sankom.pl
Prawa autorskie © 2019 SANKOM Sp. z o.o.


RU